Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravíme návštěvníky našich stránek. Budeme rádi, pokud zde zanecháte "svoji stopu", tj. vyjádříte se k našim stránkám, uvedete, co se Vám zde líbí, co se Vám nelíbí, o co byste naše stránky obohatili Vy, upozorníte na nepřesnosti v textu, chyby v určení rostlin nebo živočichů apod. Uvítáme i Vaše doporučení, kam se stojí za to podívat. Pokud rádi vyrážíte do přírody a touláte se (ať už po svých nebo na kole), zanechejte odkaz k Vám. Rádi k Vám nakoukneme. Tím, že nám zde zanecháte nějakou zprávu či vzkaz, dáváte nám i signál, že tyto stránky mají nějaký smysl. Svoji zprávu tu zanechejte formou komentáře (viz. formulář dole).                     Ivča a Jirka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: prosba

(Ivča + Jirka, 22. 5. 2012 18:37)

Dobrý den,

už jsme reagovali na uvedenou e-mailovou adresu.

I+J

prosba

(Klára Židková - Brněnský deník Rovnost, 26. 4. 2012 14:18)

Dobrý den,
velmi mne zaujaly Vaše stránky a chtěla jsem se zeptat, zda bych se na Vás mohla obrátit s jednou prosbou. Do našeho pravidelného seriálu o chráněných lokalitách jižní Moravy připravuji na pondělí 7. 5. tentokrát díl o Miroslavských kopcích. Tematická strana se pokouší přiblížit danou lokalitu z různých úhlů prostřednictvím názorů různých lidí, kteří jsou s daným místem různými způsoby spjati. Přečetla jsem si text na Vašich stránkách a chtěla jsem poprosit, zda bych se na Vás mohla obrátit s několika dalšími dotazy, jak na Vás místo jako na turisty zapůsobilo a zda bych Váš názor mohla ve svém textu publikovat. Také jsem chtěla poprosit, zda by případně bylo možné publikovat i některé Vaše fotografie, pochopitelně s uvedením Vašeho autorství. Pokud by Vás má nabídka zaujala, mohli byste mi na sebe napsat ještě nějaký emailový, nebo ještě lépe telefonický kontakt, abychom se mohli případně dále domluvit? Já jsem k dispozici na emailu klara.zidkova@denik.cz.

Moc děkuji za případnou odezvu a přeji krásný den

Klára Židková, Brněnský deník Rovnost

Re: prosba

(Ivča + Jirka, 26. 4. 2012 23:05)

Děkujeme za pochvalu stránek. Reagovali jsme na uvedený mail.
I+J

Re: Re: prosba

(Marek, 15. 5. 2012 17:56)

... a článek už vyšel: http://znojemsky.denik.cz/zpravy_region/jmeno-markova-kopce-s-krizem-na-vrcholu-je-doposud-zahadou-20120514.html

hned po přečtení prvního odstavce mi bylo jasné, kdože to prochodí tisíce kiolometrů :-)

Re: Re: Re: prosba

(Ivča + Jirka, 15. 5. 2012 23:03)

Ahoj Marku,
máš postřeh. :-))) Aby ne, když píšou o "tvém" kopci. Skutečně to vyšlo. Dokonce v novinách v pondělí 7.5.2012 byly i nějaké naše fotky z těchto stránek... Letos to ale nějak flákáme, to ani tisícovka s takovou nebude. Nějak nestíháme. ;-)
I+J

Díky za návštěvu na mém blogu

(Valda, 26. 4. 2012 22:55)

Ahojte J.I.
Díky za milý komentář a návštěvu na mém blogu. Klidně přijďte častěji :-) Myslím, že některé akce máme skoro po stejných trasách, jako např. Chřiby - z Roštína na Brdo a Bunč nebo Pavlovské vrchy. Ale taky je tu u vás spousta inspirace na výlety. Tak ať jsou nám ty naše zážitky ooboustraně k užitku.
Jirka

Re: Díky za návštěvu na mém blogu

(Ivča a Jirka, 26. 4. 2012 23:03)

Ty jsi teda rychlík, než člověk stačí reagovat, už je tady odpověď... :-)
Určitě budou k užitku a pokud občas zabloudíme stejnou stopou, to není ke škodě. ;-) Třeba se někdy někde potkáme, až to nebudeme čekat (tak jako s Majkou). :-D
I+J

Byl jsem zde poprvé

(Valda, 25. 4. 2012 16:38)

Ale určitě né naposledy, o vašich www vím od uživatele "marijka" z rajce.net, kde jsem našel odkaz na vaše stránky. Jsou super a postupně je prolezu. Máme podobnou zálibu jen jsme Jirka a Dáša. Naše stránky jsou www.valda1959.blog.cz, to kdyby jste mi nevěřili :-)
hodně krásných zážitků při potulování Českou kotlinou i Moravskou bránou vám z Prostějova přeje
Jirka Valda (rodák z Brna-Přizřenic)

Re: Byl jsem zde poprvé

(Ivča + Jirka, 26. 4. 2012 23:00)

Ahoj Jirko,
tak od Majky vane vítr… :-) To bylo také zajímavé a naprosto náhodné setkání (viz veselá a milá příhoda na závěr na http://www.ivcajirka.estranky.cz/fotoalbum/2011-pavlovske-vrchy---palava/babi-leto-v-npr-tabulova--ruzovy-vrch-a-kocici-kamen ). :-)))
Díky za pochvalu. Na zanechaný odkaz jsme samozřejmě koukli a nechali i komentář. Prostějovsko je nám blízké (Jirka pochází z Vyškova, ale už přes 30 let žije v Brně a na Plumlově se učil plavat :-) ), i když na našich stránkách z této lokality moc fotogalerií není, ale časem to třeba napravíme. ;-)
Zdravíme i Dádu a Přátele Přiměřeného Pohybu. Musíme konstatovat, že stránky jsou super, určitě najdeme inspiraci i pro naše další výšlapy.
Budeme se těšit příště,
Ivča a Jirka

Dostáváte jedničku s hvězdičkou! :-))

(Jarmila, 22. 4. 2012 19:50)

Milí Ivčo a Jirko, dnes jsem hledala, zda nenajdu nějaké další podrobnosti o útvaru Skalný nedaleko Hostýna, a náhoda mne zavedla na Vaše stránky. S velkým zájmem jsem si přečetla vše o Vaší pouti Hostýnskými vrchy, prohlédla výborné fotografie. A ačkoli jsem Vámi popisovanou trasu prošla x-krát (patřím už do kategorie babiček), u Vás jsem našla další poučení. Vaše záznamy jsou skvělé-čtenář v nich najde poznatky z oblasti zeměpisu, historie i přírodopisu. Určitě si přečtu a prohlédnu postupně všechno, co Vaše stránky nabízejí, už se na to těším, a budu Vás doporučovat přátelům. Děkuji Vám za příjemné chvíle strávené "s Vámi" a přeji Vám, abyste prošli ještě mnoho krásných míst.
Zdraví Vás Vaše "fanynka" Jarmila

Re: Dostáváte jedničku s hvězdičkou! :-))

(Ivča + Jirka, 22. 4. 2012 23:54)

Milá Jarmilo, děkujeme za pochvalu i jedničku s hvězdičkou. :-) Samozřejmě máme radost, že náš popis trasy s fotogalerií z našeho putování na Hostýn zaujal. Přesně taková je i naše snaha, tj. pokusit se skloubit trošku zeměpis, také historii a samozřejmě přírodu, kterou procházíme, a vše tak nějak dohromady po svém přiblížit ostatním, kteří mají o to zájem, případně inspirovat další. Také nás těší, že máme další „fanynku“. Máme sice trošku pochybnost, že se někomu může postupně podařit prohlédnout si cca 17 tis. fotek umístěných v tuto chvíli v našich fotogaleriích, případně se prokousat jejich popisky a texty, ale každopádně je to z našeho pohledu pěkné předsevzetí. ;-))
I+J

SUPER stránky

(Alča z Líšně, 20. 4. 2012 10:44)

Dobrý den, vaše stránky jsou super (od loňského září, kdy jsem se s vámi potkala spolu s Majkou z Velkých Karpat na Sirotčím hrádku jsem často na vašich stránkách.) Je to úžasný průvodce,včetně fotek a popisu trasy....ač máme cca 15 let chalupu pod Pálavou, teprve s vámi a vašimi stránkami Pálavu a okolí poznávám. Inspirují mě i poznání jiných oblastí. Díky za ně. Alča z Líšně

Re: SUPER stránky

(Ivča + Jirka, 20. 4. 2012 23:52)

Bystrc zdraví Líšeň!! Moc dobře si pamatujeme na naše setkání. :-)) Až tak často se nám nestává, aby nás někdo v přírodě oslovil díky našim webovkám na internetu. S Majkou jsme od té doby v pravidelně nepravidelném e-mailovém kontaktu. Dala nám i dobré tipy do Karpat, které chceme letos v orchidejové sezóně využít. Děkujeme za pochvalu a je nám ctí, že naše stránky můžou pomoci i někomu, kdo má chalupu pod Pálavou a jezdí sem častěji než my. Mimochodem, kde se chalupa nachází? ;-) My máme Pálavu v našem pomyslném žebříčku hodně vysoko a na výlet do těchto končin se vždy těšíme. Pálava je pro nás zárukou toho, že když sem pojedeme v jakémkoliv období (a třeba i ve stejném čase), vždy objevíme něco, co jsme zde neviděli. Pokud v neděli vyjde aspoň trochu počasí, chceme na Pálavu vytáhnout kamarády z Jihlavy, kteří tyto končiny neznají.
Tak zase někdy, I+J

Okolí Seče

(Jana, 15. 4. 2012 21:17)

Dobrý den, také se mi líbí vaše fotečky i popisky. Jsem milovnicí přírody a chystáme se na jarní přírodu kolem Seče a Trhové Kamenice. Nemáte nějaké fotečky odtud?!

Re: Okolí Seče

(Ivča + Jirka, 16. 4. 2012 0:00)

Také zdravíme, ale je nám líto. K Sečské přehradě jsme se ještě nevypravili a Trhovou Kamenicí jsme jen nespočetněkrát projížděli. Věříme, že bude v okolí Chrudimky hezky a třeba to někdy v budoucnu napravíme. ;-) Určitá představa se dá udělat z virtuální prohlídky na http://www.virtualczech.cz/kraj-pardubicky/95-sec-prehrada. Zajímavé informace nebo kouknout na fotky se dá na http://www.zeleznehory.net nebo www.trhovakamenice.cz.

náhoda

(vigles, 3. 3. 2012 11:35)

Dnes mi priatelka napísala - "najdi Šobes, odpoledne tam půjdeme na procházku". Takže náhoda ma priviedla na tieto stránky. Nie však náhoda sposobila, že na stránkach zostať chcem. Ivča a Jirka budem sem chodiť od dnes s cieľom, ďakujem za pohľady na miesta kde sa možno po vlastných dostanem i nedostanem.

Re: náhoda

(Ivča + Jirka, 3. 3. 2012 17:40)

Ahoj, to jsme rádi, že tě náhoda k nám přivedla a ještě větší radost máme, že k nám chceš chodit cíleně i v budoucnu. Snad zde s přítelkyní objevíte inspiraci pro vaše výlety. Pokud jste dnes vyrazili na Šobes, tak věříme, že se výlet podařil. Počasí bylo skvělé. My jsme se před chvílí také vrátili, a to rovněž ze Znojemska. Vyrazili jsme se podívat ke Karlovu a Božicím, jestli už je jaro tady. A JE!! Nejpozději zítra se zde na našich stránkách objeví nová jarní fotogalerie.
I+J

Spolupráce

(Jiří Cysař, 21. 2. 2012 11:43)

www.cysnews.cz nabízím spolupráci s možností uveřejňovat vaše články a výlety na mojí stránce .

Re: Spolupráce

(Ivča + Jirka, 25. 2. 2012 16:30)

Díky za nabídku, koukneme na webovky a ještě to zvážíme.

zdravím

(inka, 16. 2. 2012 19:54)

a dodávám jen tři slova: hodně hezké, díky'


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »