Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravíme návštěvníky našich stránek. Budeme rádi, pokud zde zanecháte "svoji stopu", tj. vyjádříte se k našim stránkám, uvedete, co se Vám zde líbí, co se Vám nelíbí, o co byste naše stránky obohatili Vy, upozorníte na nepřesnosti v textu, chyby v určení rostlin nebo živočichů apod. Uvítáme i Vaše doporučení, kam se stojí za to podívat. Pokud rádi vyrážíte do přírody a touláte se (ať už po svých nebo na kole), zanechejte odkaz k Vám. Rádi k Vám nakoukneme. Tím, že nám zde zanecháte nějakou zprávu či vzkaz, dáváte nám i signál, že tyto stránky mají nějaký smysl. Svoji zprávu tu zanechejte formou komentáře (viz. formulář dole).                     Ivča a Jirka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE: Pochvala za stránky

(Ivča + Jirka, 18. 6. 2009 20:18)

Jééé, děkujeme za pochvalu. V našich šlépějích nás klidně následuj. Hlavně pak na nás nenadávej. Občas fotky klamou... :-D

Pochvala za stránky

(Darara, 18. 6. 2009 18:05)

Ahoj, na tyto stránky jsem narazila náhodou před pár týdny a žasnu, jak rychle se tady fotovýlety množí. Moc se mi tady líbí a určitě někam vyrazím va Vašich pomyslných ťápotách. :-D Přeji hodně hezkých letních zážitků. A zase někdy...

RE: Potůček Vrbovec...

(Ivča + Jirka, 6. 5. 2009 12:57)

Ahoj Juro, neskutečná náhoda. Hitlerova dálnice (jinak se tady této 4proudovce neřekne) stále existuje a Vrbovec pod ní také stále protéká… Obrázek klidně pošli na náš e-mail (kontak posíláme mailem), 3MB projde bez problémů. Vrbovec, jak je zřejmé i z našeho komentáře, až tak dlouhý není a x-krát jsme si ho prošli. Máme jen obavy, že k obrázku se vyjádříme v duchu „… mohl by to být…“. Každopádně se rádi na něj koukneme a pokusíme se pomoci vzpomínkám.
I+J

Potůček Vrbovec... pomůžete vzpomínkám?

(Juraj, 5. 5. 2009 23:14)

Ahoj Ivčo a Jirko! Náhodou jsem zabloudil na vaše stránky a zaujalo mne, že znáte tak dokonale potok Vrbovec. Na přelomu 50. a 60. let mně tam brávala na výlet - coby malého kloučíka - moje babička, a vždy to byl velký zážitek, zejména ty partie, kde Vrbovec mizel pod "německou dálnicí". Doma máme působivou olejomalbu (asi ze 40.let, umělec Přibík?), na níž je údajný potůček Vrbovec vyobrazen někde v lese, ve vyšších polohách. Rád bych si nechal potvrdit, zda to opravdu může být Vrbovec, i když to tam od té doby musí vypadat určitě zcela jinak. Obraz mám vyfocen (3MB) a rád bych vám jej zaslal k posouzení. Napište, jak a kam jej poslat, budete-li té ochoty. Díky moc! Juraj, e-mail: j.u.r.o@seznam.cz

RE: Pozdrav

(Ivča + Jirka, 30. 4. 2009 22:06)

Ahoj Zuzko, snad jsi tady něco u nás našla. :-) Inspirace každopádně není nikdy dost. Na Terčino výletování jsme koukli. Má tam zajímavé věci a je vidět, že občas zabloudíme na stejná místa. Zjevně to vzdušnou čárou nemáme od sebe moc daleko.:-)) Tak se zase někdy ukaž.

Pozdrav

(Zuzka (24zuzana - zavináč - seznam.cz), 30. 4. 2009 11:10)

Ahoooj turisti :-)) Vždy se mi moc líbí, když natrefím na obdobné stránky... S přítelem také rádi chodíme a někdy je potřeba načerpat menší inspiraci :-). Zanechávám na kouknutí / inspiraci odkaz na stránky kamarádky: www.msblack.estranky.cz :-).

RE:Pozdrav a něco co by se vám...

(Ivča + Jirka, 16. 4. 2009 1:33)

Ahoj,
my to asi nevyužijeme, ale necháme Tvůj link tady. Třeba se to bude hodit někomu z návštěvníků.

Pozdrav a něco co by se vám mohlo hodit

(Mirek, 14. 4. 2009 16:14)

Ahojky, již pár let vytvářím turistický web s památkami ČR. Nedávno jsem dodělal utilitku pro cestovatele, pomoci které si mohou na své stránky dát přehled památek v určité oblasti. Nachází se na adrese http://expedice.rps.cz/generator.php . Snad se vám to bude také hodit, stači si vložit na svůj web krátký kód. S pozdravem Mira alias rytir.

Re: prostě čau

(Jirka, 26. 3. 2009 0:06)

Ahoj, Jindra je v tomto zabitý případ. Mluví už o tom hodně dlouho... :-) Kytky samozřejmě můžeš poslat, rádi pomůžeme. Je dobré ale mimo květu poslat i nafocené listy, jinak se to špatně určuje.
Tak to se budu těšit na Tvé nové webovky, určitě časem kouknu. Měj se Juro, a zase někdy.

prostě čau

(taky Jura, 25. 3. 2009 7:28)

Ahoj, já už jsem se na Tvé stránky díval cca před měsícem, kdy jsem si konečně prohlížel profily spolužáků a hledal jsem, kdo tam má třeba své webovky. Čekal jsem, že je bude mít Jindra. Chystám se fotit rostlinstvo, ale nějak nemám čas hledat, co je co, tak Ti s dovolením přepošlu vždy nějakou kytku. Chvíli to ještě potvrvá - makro objektiv, ale pracuje se na tom. Já teď na stránky moc nedávám, protože je budu cca během 10-dnů cvelé překopávat. Měj se fajn a díky za návštěvu. JURA

RE: Moc hezké

(Ivča + Jirka, 23. 3. 2009 18:33)

Děkujeme za milý vzkaz. Moc nás těší, že Tě nakonec zaujaly nejen bledule, kvůli kterým jsi se k nám dostala. Určitě zase přijď, jak se začne oteplovat, budeme vyrážet častěji a tady se to začne zahušťovat. :-)

Moc hezké

(Dali, 22. 3. 2009 23:37)

Vlastně náhodně, po zadání bledulí do Google, jsem se dostala na vaše stránky a už jsem se bála, že tu zapustím kořeny. Máte tady toho požehnaně a jedno lepší než druhé. Spousty krásných fotek, nádherná příroda, v rozumné míře texty..., prostě paráda :-)). Pokračujte v tom dále, už jsem si vás hodila do záložky oblíbené. Tak ahoj příště.

RE: Pozvánka a Chlébské

(Ivča + Jirka, 13. 3. 2009 20:21)

Ahoj Hynku,
díky za návštěvu i za pozvání. Ty fotky z Islandu vypadají fakt lákavě. Jestli jenom trošku vyjde čas, tak se zastavíme a podíváme. Třeba to do 6.4. stihneme. Nakonec Kuřim je kousek.
Držíme pěsti, ať Ti to v neděli v Chlébské vyjde. Každopádně počasí nemůžeš mít horší, než jsme měli my. :-) I tak to ale stálo za to a jaro na nás dýchlo. Měj se a dobré světlo.
I+J

RE: Údolí Chlébského potoka

(Ivča + Jirka, 13. 3. 2009 20:13)

Děkujeme a neboj, určitě také na něco narazíš. Ještě se nám nestalo, abychom na nějakém výšlapu něco pěkného nepotkali. :-) Stačí jenom koukat. :-) Ale vrátit se sem můžeš vždy.

pozvánka

(Hynek, 13. 3. 2009 14:02)

Jinak ještě jsem zapomněl, kdyby jste náhodou měli ve všední dny cestu přes Kuřim a chtěli mrknout na výstavu fotek pořízených při loňském výletu na Island, tak stačí navštívit místní knihovnu. Bližší info najdete na : http://www.hynna.net/vystava.php

Chlébské

(Hynek, 13. 3. 2009 13:52)

Tak jsem sem zase po delší době zavítal, na Chlébské se chystám tuto neděli ráno, tak doufám že ten týden nesmělého jara bledulkám ještě trošku pomohl. Mějte se krásně a šťastné cesty :-)

Údolí Chlébského potoka

(Fořtík, 13. 3. 2009 13:28)

Ta vaše galerie k údolí Chlébského potoka je nádhera. Nikdy jsem ještě nic takového neviděl. Přijde mi neuvěřitelné, že v tomto počasí někde něco takového roste. Já snad v tom vichru půjdu také někam na čumendu. Úplně jste mě vydráždili, a to se mi často nestává. Asi to chce ale vědět kam. Naprosto tuším, co najdu já...
Asi pak zase skončím ve Vaši nádherné fotogalerii. :-)

RE:Zdravím

(Ivča + Jirka, 10. 3. 2009 21:25)

Jéé, ahoj, chvíli jsme se "neviděli"... :-) Není zač, jarních fotopozdravů není nikdy dost. Počasi teda včera bylo docela katastrofální, ale z fotek to tak asi nevypadá. Z těch už klepe na dveře jaro. Už aby ty dveře ale otevřelo pořádně. :-) Jak se začne oteplovat, začne to přibývat i na našich stránkách, tak se zase ukaž.
I+J

Zdravím

(melanitta, 10. 3. 2009 20:02)

tak jsem k Vám zase zavítala :-) díky za krásný jarní pozdrav v poslední galerii.

RE:Brno_Příbor

(Ivča+Jirka, 28. 2. 2009 20:22)

Děkujeme za záznam v naší návštěvní knize. Beskydy máme také rádi, o čemž jistě svědčí i naše titulní fotka na našich stránkách (výhled z výplazu na Lysou směrem na Ondřejník). Trasa Příbor-Brno (Líšeň) na kole..., to teda smekáme. Je prima, že někdo jiný si může na našich stránkách prohlédnout fotky míst, které sám navštívil a hlavně, že ho vůbec zajímají. Lesní lom nedaleko Klajdovky i střelnici u Šobesu známe.
I+J


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »