Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravíme návštěvníky našich stránek. Budeme rádi, pokud zde zanecháte "svoji stopu", tj. vyjádříte se k našim stránkám, uvedete, co se Vám zde líbí, co se Vám nelíbí, o co byste naše stránky obohatili Vy, upozorníte na nepřesnosti v textu, chyby v určení rostlin nebo živočichů apod. Uvítáme i Vaše doporučení, kam se stojí za to podívat. Pokud rádi vyrážíte do přírody a touláte se (ať už po svých nebo na kole), zanechejte odkaz k Vám. Rádi k Vám nakoukneme. Tím, že nám zde zanecháte nějakou zprávu či vzkaz, dáváte nám i signál, že tyto stránky mají nějaký smysl. Svoji zprávu tu zanechejte formou komentáře (viz. formulář dole).                     Ivča a Jirka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

moc pekne

(josef kromer, 19. 12. 2010 15:30)

zdravim za t.o moisidis ! na vetsine mist jsem byl at sam nebo s kamarady tak snad mohu posoudit

Re: moc pekne

(Ivča + Jirka, 19. 12. 2010 17:55)

Děkujeme za pochvalu a zdravíme T.O.Moisidis! To bude Chvojince, že? Moc hezké místo… :-))

Zdravím

(janiko, 16. 11. 2010 18:04)

Prošla jsem si některé vaše výlety a určitě se opět vrátím.S mužem také velmi rádi cestujeme,jezdímě po celé republice a jelikož bydlíme na kraji Šumavy (Vodňansko) zajíždíme i na Německou stranu šumavských lesů.Fotky mám na stránkách www.janiko.cz hlavně v sekci projekt 365 dní.Třeba se někde potkáme..

Re: Zdravím

(Ivča + Jirka, 16. 11. 2010 22:15)

Také zdravíme, nakoukli jsme na stránky také a rádi se vrátíme. Mimochodem moc hezké fotky Ostrého a vodopádů na německé straně. Šumavu máme moc rádi, žijete na hezkém místě. Tak zase někdy příště...

RE: Přítelé přírody

(Ivča + Jirka, 25. 10. 2010 16:40)

Děkujeme Pavlo za milý pozdrav. Do Bílých Karpat jezdíme docela pravidelně nepravidelně. Takže nikdy nelze vyloučit, že se objevíme na Uherskobrodsku. :-) Víme, že je u Vás krásně, ale kde v té naši zemičce není… Slibovat teď ale něco nechceme, zejména když ještě netušíme. :-) Pro případný kontakt by bylo vhodné zanechat e-mailovou adresu.
I+J

Přátelé přírody

(Pavla Stanová, 25. 10. 2010 13:16)

Pěkný den přejí a podzimní vůní stromů a listí . Ráda čtu vaší stránku velice jsem spokojená a štastná ráda bych Vás přivítala zde je moc krásně . Pokud jste byly tady na Vlčnovských koutku u Uherskýho brodu tak Vás mile ráda přivítám . Ráda bych se chtěla zůčastnit Vaších výprav a cestování po krají a přírody . Pěkný zatím dny podzimu srdečně Vás zdravím děkují za odpis Pavla

RE: Uznání

(Ivča + Jirka, 17. 10. 2010 2:06)

Ahoj mlčící-nemlčící většino, děkujeme za milý příspěvek. Ten bychom si mohli dát rovnou na úvodní stránku. :-) Milé, díky. Můžeš se ozvat i dříve než za 5 let.
I+J

Uznání

(Alada, 16. 10. 2010 14:15)

Už na Vaše stránky chodím cca 3/4 roku, ale ještě jsem se zde nikdy nezvěčnila. Činím tak z roho důvodu, abyste věděli, že máte určitě řadu "skrytých" návštěvníků, kteří nemají potřebu zde cokoliv komentovat, nebo se vyjadřovat. To co děláte, je naprosto úžasné a díky způsobu prezentace Vašich výletů i ojedinělé. Znám spoustu webů, kde najdu tipy na výlety, ale nikdy se tam nedozvím o přírodních zajímavostech, co tam roste, létá, leze..., a přitom si na své mohou přijít i milovníci památek. Byl to skutečně výborný nápad, ke kterému je potřeba určitý přehled a orientaci. Věřím, že Vám vezme zpracování jednotlivých hodně času, ale věřte, že někteří jsme Vám za to vděční. Díky, díky... :-)) Je úžasné, že někdo dělá něco takové i pro nás ostatní v dnešní době za "dara".
Tak jsem se jednou rozepsala za mlčící většinu. Asi jsem si to vybrala na dalších 5 let. :-)

RE: Pozdrav

(Ivča + Jirka, 18. 7. 2010 21:44)

Ahoj, díky za návštěvu u nás a za pochvalu. Pokud zde najdete inspiraci, bude nás to těšit. Aktualizaci až v zimních měsících naprosto chápeme. Také se přes zimu věnujeme zpracování fotogalerií z léta. :-)
Mějte se, přejeme hezké výlety do přírody a dobré světlo.
I+J

Pozdrav

(Jarka a Vašek, 18. 7. 2010 14:55)

Ahoj Ivčo a Jirko,
děkujeme za návštěvu na našich stránkách. Máte opravdu zdařilé stránky, budeme sem chodit k inspiraci pro naše další výlety. Naše stránky budeme nejvíce aktualizovat v zimních měsících.
Jarka a Vašek
www.prirodaavylety.webnode.cz

RE: Gratulace

(Ivča + Jirka, 11. 7. 2010 1:15)

Díky, díky, nám to snad vydrží. Tak uvidíme, jak těm ostatním, aby to vše také mělo nějaký smysl… :-)

gratulace

(renča, 10. 7. 2010 19:56)

Připojuju se a gratuluju ke krásným číslům a spokojeným, ba až nadšeným návštěvníkům :-)). A co jiného si přát, než aby vás to pořád bavilo a přinášelo radost a nám spoustu inspirace a poučení.

RE: Hurá!!!!!!

(Ivča + Jirka, 9. 7. 2010 23:39)

Ahoj stařešiny :-), děkujeme za milé přání. Máte pravdu, návštěvnost uvedená v Novinkách je pěkné číslo. Více jak trojnásobek návštěvníků za druhý rok, oproti prvnímu roku, je opravdu slušný nárůst. Další rok už to tak ale stoupat určitě nebude. Každopádně máme radost, že u nás objevíte, co Vás těší. Tak ať stařešiny přežijí roky našeho elánu. :-)

Hurá!!!!!!!!!!!!

(M.+F., 9. 7. 2010 17:36)

Gratulujeme ke dvouletému výročí.To druhé číslo je senzační.Děkujeme za všechny úvodní komentáře, ve kterých nacházíme mnohá nová poučení a
hlavně za překrásné snímky.Ať Vám elán vydrží mnoho dalších let a nás stařešiny přežije. Lovu zdar. :-)

RE: Pěkné

(Ivča + Jirka, 27. 5. 2010 19:30)

Díky za pochvalu stránek i fotek. Vždy to zahřeje. :-) S tím letošním počasím tedy nevíme. Je to vážně hrůza. Doufáme, že léto bude lepší než jaro… Pouzdřanská step patří mezi naše oblíbené. Je to taková botanická zahrada.

Pěkné

(Petra, 27. 5. 2010 12:30)

Velmi pěkné stránky. Krásné fotografie. Pokud vyjde počasí, vyrazím do Pouzdřanské stepi. Navnadili jste mě :) Jen tak dál! Zdraví Petra

RE: Oprava NS a naše fotky

(Ivča + Jirka, 14. 5. 2010 20:11)

Dobrý den,
pokud naše fotky zaujaly, máme radost. Určitě bychom souhlasili s použitím fotek na infotabule. Na našich webovkách máme fotky z důvodu úspornosti v ne ideálním rozlišení. Určitě by pro Vás byly zajímavější v lepší kvalitě. Věříme, že by nebyl problém je v našem fotoarchivu dohledat. Ozveme se Vám na e-mail.

RE: Spolupráce

(Ivča + Jirka, 14. 5. 2010 20:10)

Dobrý den,
děkujeme za nabídku. Zatím jsme odkazy na jiné webovky nebo kódy neřešili, i když k odkazům se už nějakou dobu chystáme. Jakmile to bude aktuální, rádi se ozveme.
Mějte se hezky,
I+J

oprava naučné stezky a vaše fotky

(Roman Klecker, 12. 5. 2010 10:25)


Dobrý den,

pro brněnské Nesehnutí pracuji na obnově přírodovědné naučné stezky kolem přehrady od Přístaviště přes hráz až za Sokolák. Chci se na infotabulích hodně věnovat rostlinným a živočišným zajímavostem přehrady a na vašich stránkách jsem objevil spoustu krásných fotek zajímavých druhů. Bylo by možné se domluvit na použití některých z nich na infotabule nové naučné stezky?
Můj email je: klecker(zavinac)email.cz, skype: fullmoonwalker
díky za info

Roman Klecker

Spoluprace

(podborsky, 11. 5. 2010 21:22)

Dobrý den,

jménem našeho portálu TuristickyAtlas.cz bych Vás chtěl požádat o spolupráci. Jednalo by se o výměnu odkazů mezi Vašim portálem a portálem TuristickyAtlas.cz. Vzájemná výměna pomůže oběma stranám ve vyhledávačích. Prosím umístěte náš kod na Váš web někam na hlavní stranu (patička, pravý či levý sloupec,..) popřípadě k článku o Kokorinu. Následně mi zašlete Váš kod odkazu, který umístíme do sekce ( http://turistickyatlas.cz/vse/misto/6265_hrad-kokorin.html dolu pod clanek )

Kod odkazu:

<a href="http://turistickyatlas.cz/vse/misto/6265_hrad-kokorin.html"title="hrad Kokořín">hrad Kokořín</a>


Budeme se těšit na spolupráci, nashledanou

TuristickyAtlas.cz


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »