Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravíme návštěvníky našich stránek. Budeme rádi, pokud zde zanecháte "svoji stopu", tj. vyjádříte se k našim stránkám, uvedete, co se Vám zde líbí, co se Vám nelíbí, o co byste naše stránky obohatili Vy, upozorníte na nepřesnosti v textu, chyby v určení rostlin nebo živočichů apod. Uvítáme i Vaše doporučení, kam se stojí za to podívat. Pokud rádi vyrážíte do přírody a touláte se (ať už po svých nebo na kole), zanechejte odkaz k Vám. Rádi k Vám nakoukneme. Tím, že nám zde zanecháte nějakou zprávu či vzkaz, dáváte nám i signál, že tyto stránky mají nějaký smysl. Svoji zprávu tu zanechejte formou komentáře (viz. formulář dole).                     Ivča a Jirka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rakovecké údolí

(Alena, 11. 5. 2011 15:21)

Opravdu moc pěkné stránky. Jsme taky turisti, chodíme, kdykolv to jde, skoro za každého počasí :-) Proto jsme vděčni za každou inspiraci, navíc ve vašem případě mimořádně dobře "naservírovanou".
Reaguju opožděně na váš výlet do PP Rakovecké údolí v letošním roce. Taky jsme tam letos byli :-( Vy jste z nové cesty
a regulovaného potoka byli otrávení, my zase v naprostém šoku....

Re: Rakovecké údolí

(Ivča + Jirka, 11. 5. 2011 22:33)

Ahoj, to jsme rádi, že se u nás líbilo. ;-) A pokud vyhovuje i naservírování, tak to se možná „neslyšíme“ naposledy. :-)
Na regulovaný potok už máme nezávisle několik ústních i zprostředkovaných reakcí. A vychází všechny nastejno, čemuž se nelze divit. To vážně musel vymyslet někdo extrémně obohacený na duchu… Třeba se tam časem objeví i nějaká chata, kvůli které se tam dělala nová cesta… :-(((

Pěkné stránky část druhá :-)

(Lea, 18. 4. 2011 18:30)

Založila jsem novou větev kvůli přehlednosti.
Ano, je zajímavé, jakým způsobem se naše komunikace stočila...
Jinak Krtek se stavil na moje stránky a pobavil se, že svět je fakt malý :-)

Re: Pěkné stránky část druhá :-)

(Ivča a Jirka, 18. 4. 2011 19:03)

:-D Ještě je otázka, jestli jsme té náhodě trochu nepomohli. Když jsi nechala odkazy na Vaše stránky, mohl se k Vám dostat touto cestou. Ale jednotlivá data u Vás a tady jsme neporovnávali. ;-)

Re: Re: Pěkné stránky část druhá :-)

(Lea, 18. 4. 2011 19:08)

Nene, to já se dostala nějak k němu přímo na jeho galerii na picasa. Jeho osobní stránky jsem navštívila až poté. Že se znáte vyšlo najevo až nyní, já to netušila, protože cesty k němu a k Vám byly rozdílné.

Re: Re: Pěkné stránky část druhá :-)

(Ivča + Jirka, 18. 4. 2011 21:14)

Tak tím je to jasné. O to větší náhoda to je. ;-) Nenapadá nás v této souvisloti nic jiného, než parafrázovat: Nevyzpytatelné jsou cesty internetu. :-D

Re: Re: Re: Pěkné stránky část druhá :-)

(Lea, 18. 4. 2011 21:28)

Tak to je opravdu trefné :-) Aspoň k něčemu ty moje webovky jsou, i když důvod pro jejich vytvoření byl zcela jiný.

Re: Re: Re:Pěkné stránky část druhá :-)

(Ivča + Jirka, 18. 4. 2011 21:45)

Neboj, nejen tento důvod. Čas ukáže, že jsou i další. ;-)

Re: Re: Re: Re:Pěkné stránky část druhá :-)

(Lea, 18. 4. 2011 22:02)

Své myšlenkové pochody jsem dopodrobna vylíčila Krtkovi do vzkazníku na jeho stránkách, okopčím sem část:
Prvotní důvod pro jejich vytvoření jsem nastínila v jednom z článků. Marně jsem totiž sháněla kontakt na někoho s omrzlinami. Mám samozřejmě na mysli nejtěžší stupně, ne běžné omrzliny. Povedlo se mi objevit pár osob, mezi nimi hlavně přední čeští horolezci, z nichž většina má webové stránky ale na mé maily nebo prosbu o odpověď mi nikdo z nich neodepsal. Věřím tedy, že mé stránky pomohou v dalších letech někomu dalšímu, kdo omrzne tak vážně jako já a bude mu hrozit amputace. A i kdyby to měl být jediný člověk v průběhu několila let, stála ta námaha za to.
Samozřejmě budu na webovky dávat i články z našich výprav, až skončí má nedobrovolná několikaměsíční zdravotní přestávka. Ale kapitola o omrzlinách tam zůstane. Jen jsem zvědavá, zda vyhledávač podle klíčových slov moje stránky vyplivne.

Re: Re: Re: Pěkné stránky část druhá :-)

(Ivča + Jirka, 18. 4. 2011 23:11)

Oba dva důvody nám byly jasné. Pokud jde o "vyplivnutí vyhledávačem", tak to chce čas. Pokud budeš stránky stále aktualizovat a doplňovat, budeš se ve vyhledávačích dostávat pomyslným žebříčkem nahoru. A pokud budou přibývat odkazy na stánky i na jiných webovkách, bude to mít svůj pozitivní vliv. K nám první měsíce chodilo na stránky cca 10-15 lidí/den, a to byli spíše kamarádi, kterým jsme poslali odkaz. Časem se to začalo trochu zvedat, nicméně ještě před rokem chodilo k nám přes vyhledávače cca 40-50 lidí/den. Dnes už je to zase o něčem jiném, i když ono se to mění podle sezóny.
A co prsty, už je to přes to všechno na dobré cestě?
Držíme ti pěsti pro štěstí.
I+J

Re: Re: Re: Re: Pěkné stránky část druhá :-)

(Lea, 19. 4. 2011 10:29)

Já si nedělám ambice na to, aby moje stránky navštěvovalo x-lidí. Jde mi opravdu jen o to, aby až za pár let někdo omrzne tak vážně jako já, při zadání "omrzliny" do vyhledávače mu to mimo jiné vyhledalo i moje stránky. Ono se to možná nezdá, kdo to neprožil tak to nepochopí, ale například pro mě ten první měsíc, kdy mi hrozila amputace, bylo velmi důležité sehnat někoho se stejnou zkušeností. No a neuspěla jsem, lidi jsou, ale bohužel nikdo z nich nepovažoval za nutné se mi zpátky ozvat.

Pěkné stránky!

(Lea, 3. 2. 2011 22:47)

Zdravím z Prýglu, na Vaše stránky jsem se dostala přes stránky kamarádů /www.ursus.cz/ a pobavilo mě, že jsme vlastně sousedi :-) My tak vyvedené webovky nemáme, ale posílám alespoň odkaz na nějaké fotky a články na netu.
http://picasaweb.google.com/vargovciklubos
http://picasaweb.google.com/2009suomi
http://treking.cz/souteze/2010-03.htm

Re: Pěkné stránky!

(Ivča + Jirka, 5. 2. 2011 0:37)

Ahoj sousedé, možná máme k sobě blíže, než v tuto chvíli tušíme. :-) Je to každopádně dobrá náhoda. Díky za pochvalu, kterou musíme opětovat. Dívali jsme se na uvedené odkazy. Pokud se jedná o naši republiku, tak většinu míst procházíme vzájemně ve svých šlépějích. Skandinávie vypadá hodně dobře a Island rovněž (ledové brodění musí být zážitek). Článek z náhorní plošiny Finnmarksvidda je čtivý, určitě v psaní pokračuj. Brzy se ozveme na mail pro heslo na celý cestopis. :-)
I+J

Re: Re: Pěkné stránky!

(Lea, 5. 2. 2011 14:18)

Dík za pochvalu. Řeky jsme brodili nejen na Islandu, ale i v Norsku na Finnmarksvidě, jen to nemáme zdokumentované, protože v ten moment jsme měli jiné starosti :-)
Přidávám další naše upoutávky:
http://treking.cz/souteze/2009-03.htm
http://treking.cz/souteze/2008-03.htm

Re: Re: Re: Pěkné stránky!

(Ivča + Jirka, 5. 2. 2011 18:10)

Leo, mrkli jsme samozřejmě i na další odkazy. Budeme se opakovat, ale pěkně se to čte. Spousta užitečných informací pro případné následovníky a zároveň se člověk pobaví (atak sobů neměl chybu…) ;-). Není divu, že autorská snaha byla v rámci soutěže po zásluze odměněna. O švédské Královské cestě jsme už něco slyšeli, ale finský NP Pallas jsme neznali. Máte i moc hezké fotky, které mají „ducha“, vážně prima. Asi by stálo za úvahu vytvořit vlastní webovky. :-)

Re: Re: Re: Re: Pěkné stránky!

(Lea, 5. 2. 2011 19:07)

O vlastních webovkách jsem uvažovala a uvažuji, ale sešlo z toho - v tomhle jsem absolutní neznalec.
Vaše fotky jsou nádherné a pro nás inspirativní, díky.

Re: Re: Re: Re: Re: Pěkné stránky!

(Ivča + Jirka, 6. 2. 2011 0:52)

Leo, my jsme byli také neználci a dlouho jsme váhali. Nakonec jsme si vybrali „estranky“, kde člověk nemusí nic moc vymýšlet, jen si zvolí šablonu a „jede“. Takových možností je dnes více (např. webnode). A nebo formou blogu…

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkné stránky!

(Lea, 8. 2. 2011 20:47)

Dík za tip, mrknu na to a snad to půjde.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkné stránky!

(Lea, 11. 4. 2011 18:52)

Tak jsem se k tomu konečně odhodlala a založila si stránky. Mám na to nyní hafo času, už druhý měsíc si léčím omrzliny.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkné stránky!

(Ivča + Jirka, 11. 4. 2011 22:32)

Omrzliny, ježkovy oči, kde jsi k tomu přišla? Hlavně když to nevedlo k amputaci části těla. Adresu webovém určitě pošli. Rádi mrkneme. ;-)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »