Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravíme návštěvníky našich stránek. Budeme rádi, pokud zde zanecháte "svoji stopu", tj. vyjádříte se k našim stránkám, uvedete, co se Vám zde líbí, co se Vám nelíbí, o co byste naše stránky obohatili Vy, upozorníte na nepřesnosti v textu, chyby v určení rostlin nebo živočichů apod. Uvítáme i Vaše doporučení, kam se stojí za to podívat. Pokud rádi vyrážíte do přírody a touláte se (ať už po svých nebo na kole), zanechejte odkaz k Vám. Rádi k Vám nakoukneme. Tím, že nám zde zanecháte nějakou zprávu či vzkaz, dáváte nám i signál, že tyto stránky mají nějaký smysl. Svoji zprávu tu zanechejte formou komentáře (viz. formulář dole).                     Ivča a Jirka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

díky

(Renata, 29. 12. 2014 17:03)

Dobrý den, Vaše stánky jsem objevila úplně náhodou. Chci Vám za ně poděkovat. Některá místa si určitě projedu na kole. Nepořádáte nějaké skupinové akce? Občas bych s někým vyjela.

Re: díky

(Ivča + Jirka, 29. 12. 2014 22:55)

Zdravíme a jsme rádi, že náhodné objevení zaujalo. Zatím jsme žádné skupinové akce nepořádali, ale protože to není první dotaz tohoto druhu v poslední době, tak to možná do budoucna zvážíme. ;-) Ale nic neslibujeme. Pokud chcete, můžete mailem poslat kontakt a kdyby jsme se k něčemu takovému rozhodli, dáme vědět.
Tak hezký zbytek roku a ještě hezčí vstup do nového,
I+J

Paráda.

(Petr, 7. 10. 2014 16:56)

Vynikající stránky. Jsem podobně postižený jako vy :-) - kytky a orchideje. Normálně se údaje o lokalitách orchidejí neposílají, vám je poslat mohu. Většinou u Brna. Na email. Pokud máte zájem. Nebydlím u Pryglu ale v Žabinách.

Re: Paráda.

(Ivča + Jirka, 7. 10. 2014 21:37)

Ahoj do Žabin,
máme radost, že stránky líbí. Určitě máme zájem o lokality. Možná máš některé, o kterých nevíme. Předem děkujeme. Můžeš je poslat na níže uvedený mail ivca.a.jirka@seznam.cz. A pokud také fotíš a dáváš někam fotky, pošli odkaz. Rádi nakoukneme. ;-)
Měj se hezky a zase někdy,
I+J

Re: Pěkný web

(Ivča + Jirka, 17. 9. 2014 21:05)

Díky za pochvalu. Nicméně je nám líto, ale příspěvek jsme smazali, protože zde nechceme odkaz na komerční stránky, které navíc nesouvisí s turistikou a přírodou.

Super stránky!

(Simča, 3. 9. 2014 8:11)

Na vaše stránky jsem dostala tip od kamarádky a musím konstatovat, že jsou lepší, než jsem si myslela. Jsou super! Máte dalšího pravidelného návštěvníka. Jenom nechápu, kdy to děláte, jejich tvorba musí vzít hodně času. Držím palce a ať se daří.

Re: Super stránky!

(Ivča + Jirka, 3. 9. 2014 22:24)

Nejdříve musíme konstatovat, že kamarádka má skvělý vkus. ;-) Každopádně díky za slova chvály. S tím časem máš pravdu, je to někdy trochu žrout. Ale za chvíli budou dlouhé zimní večery, tak se to využije. ;-)
Tak zase někdy a kamarádku od nás pozdravuj.
I+J

kropenáč

(lendusek@seznam.cz, 12. 8. 2014 13:15)

Díky děti za krásné výlety a fotky, zaujal mě kropenáč vytrvalý v luzenském údolí, ráda bych ho viděla naživo, chci se zeptat, jestli roste u mostu u modravského potoka na březníku ,aniž bych šlapala někde v údolí? díky lenka dušková

Re: kropenáč

(Ivča + Jirka, 12. 8. 2014 22:44)

Díky a reagujeme přímo na uvedený mail.
I+J

pěkná trefa na skvělé stránky

(Rupert, 22. 7. 2014 6:17)

Oba Vás zdravím,
zcela náhodou jsem natrefil na Vaše stránky a byla to trefa do černého. Jsem nadšen z Vašeho zdokumentovávání, kde je co možné vidět a navíc to má i svá jména. Děkuji za vaše úsilí a přeji Vám (i nám), ať Vám to dlouho vydrží! Určitě jste získali dalšího pravidelného návštěvníka. ;-)
R.

Re: pěkná trefa na skvělé stránky

(Ivča + Jirka, 24. 7. 2014 1:20)

Ahoj,
děkujeme za povzbuzení a z nadšení máme radost. ;-) My určitě vydržíme, ale jak jsme už psali dříve, tak nestíháme vše zdokumentované také včas zpracovat. Každý rok naberem skluz, který pak doháníme v zimě, takže fotogalerie pak nejsou moc aktuální. Uklidňujeme se ale tím, že za "pár" měsíců zase aktuálnosti opět nabudou... :-D

Bledule v PR Údolí Chlébského potoka

(Růžena a Milan, 8. 4. 2014 20:50)

Milá Ivčo a Jirko,
děkujeme za pozdrav a také my Vás zdravíme z našeho rodného Slovácka.Velmi nás potěšilo náhodné setkání s Vámi, poznali jsme, jak jste příjemní a milí. Vaše stránky sledujeme už dlouho, moc se nám líbí, jsou pro nás inspirací při plánování vycházek do přírody
a také nám často pomáhají při určování pro nás neznámých kytek. Vaše znalosti velmi obdivujeme !
Těšíme se na další stránky a přejeme Vám mnoho krásných zážitků při toulkách přírodou, zejména pak úspěšné objevování květin v nových lokalitách.
Srdečně zdraví Růžena a Milan

Re: Bledule v PR Údolí Chlébského potoka

(Ivča + Jirka, 8. 4. 2014 22:31)

Jééé, zdravíme na Slovácko!
Růženo a Milane, máme radost, že jste se ozvali. I pro nás bylo náhodné setkání milou záležitostí. Doufáme, že i nadále najdete u nás nějakou inspiraci a pomůžeme při orientaci v naší flóře a některé fauně. Někdy ale máme pocit, že bychom se i my potřebovali někde „zorientovat“. ;-)
I my se budeme těšit, že se opět shledáme, a to ať už na našich stránkách, nebo v přírodě v rámci další nějaké náhody.
Mějte se oba hezky a přejeme nádherná jarní putování naši krásnou přírodou.
Ivča a Jirka

Betlém v Rakovci

(Jana, 28. 3. 2014 13:52)

Posílám pozdrav! a ujištění, že "betlém" opravdu podléhá vlivu počasí. Figurky jsou vypálené v místním ohništi a neglazované. Marie zase přišla o šátek , ba i o vlasy :)
Udělali jste mi radost, zatím jsem se tam k nám nedostala, tak je to první zpráva, jak to celé přečkalo 2.zimu. Děkuji. Jana

Re: Betlém v Rakovci

(Ivča + Jirka, 29. 3. 2014 9:17)

Ahoj Jani, také tě zdravíme. Máme radost, že se ozval autor. To jsme nečekali. Díky za doplnění informací a potvrzení naší domněnky. Když jsme zavítali do Rakoveckého údolí, tak nás naše zvědavost táhla se podívat, jak "betlém" přečkal zimu. Ještě nám prozraď jedno. Anděl přečkával první zimu nebo jsme si ho předtím nevšimli?
I+J

MORAVSKÁ SAHARA (NPP VÁTÉ PÍSKY)

(123rubico@seznam.cz, 16. 2. 2014 18:26)


PROPAGACE ZDARMA - Nakladatelství RubicoDobrý den,

jsme knižní nakladatelství Rubico z Olomouce, více na www.rubico.cz, a obracíme se na vás s prosbou.

V současnosti připravujeme publikaci s pracovním názvem Tipy na výlety s dětmi.

Jeden z tipů v knize bude i na Váš objekt, který provozujete, nebo vlastníte (jeho název je v předmětu tohoto e-mailu).

Kniha bude barevná, vyjde na jaře 2014 v nákladu 10 000 ks.Byli bychom rádi, kdybyste nám zaslali fotografii/1 ks, kterou považujete za vhodnou, abychom je v knize otiskli v článku o Vás.

Informace už máme připravené, čerpali jsme většinou z webových stránek.

Pokud můžeme použít fotografii z Vašich webových stránek či Facebooku, prosíme o poskytnutí souhlasu.Předem děkujeme za pomoc a těšíme se na spolupráci. Jakékoliv případné dotazy rádi zodpovíme.
Prosíme i vaši reakci do 25. 2. 2014.
Smilková Klára- tel. 777 01 72 92

Re: MORAVSKÁ SAHARA (NPP VÁTÉ PÍSKY)

(Ivča + Jirka, 16. 2. 2014 21:02)

už jsme reagovali na uvedený e-mail.
I+J

Vroubenka kerova

(Eva, 20. 11. 2013 11:04)

Ahoj, mate hezke stranky. Mam jen malou pripominku - vroubenka kerova na vasi fotce je ve skutecnosti vroubenka smrduta :) (pred chvili jsme totiz hledali rozdily mezi temito dvema druhy).

Re: Vroubenka kerova

(Ivča + Jirka, 20. 11. 2013 22:24)

Ahoj, samozřejmě nás těší, že stránky líbí ;-), díky. Pokud jde o vroubenku, zkus upřesnit, o kterou se jednalo fotogalerii. Vroubenka smrdutá i keřová se objevuje ve více našich fotogalerií, takže netušíme, kterou myslíš. Nevylučujeme, že se chybička vloudila a rádi to opravíme.
I+J

Re: Re: Vroubenka kerova

(Eva, 8. 1. 2014 7:37)

Dobre rano a hodne stesti v novem roce :) Je to fotografie c. P1460715 v galerii "Z Modré přes Králův stůl a archeoskanzen na Velehrad".


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »