Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravíme návštěvníky našich stránek. Budeme rádi, pokud zde zanecháte "svoji stopu", tj. vyjádříte se k našim stránkám, uvedete, co se Vám zde líbí, co se Vám nelíbí, o co byste naše stránky obohatili Vy, upozorníte na nepřesnosti v textu, chyby v určení rostlin nebo živočichů apod. Uvítáme i Vaše doporučení, kam se stojí za to podívat. Pokud rádi vyrážíte do přírody a touláte se (ať už po svých nebo na kole), zanechejte odkaz k Vám. Rádi k Vám nakoukneme. Tím, že nám zde zanecháte nějakou zprávu či vzkaz, dáváte nám i signál, že tyto stránky mají nějaký smysl. Svoji zprávu tu zanechejte formou komentáře (viz. formulář dole).                     Ivča a Jirka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Vaše stránka

(Violet Betty, 2. 1. 2013 21:44)

JO. mOJE EMAILOVÁ STRÁNKA JE: violkabetty@centrum.cz a nebo:
violka.betty@seznam.cz

Re: Re: Vaše stránka

(Ivča + Jirka, 2. 1. 2013 23:23)

Ahoj Betty,
Posíláme na tvůj mail slíbený kontakt i „souhlas“ pro referát.
I+J

povolení pro zdroj

(Violet Betty, 2. 1. 2013 22:00)

Ahojte, znovu pžíšu, mohu prosím použít vaší stránku do referátu jako hlavní zdroj? Máte tu spoustu informací které se mi mohou hodit.
Mám referát o tipech na výlety A......
Mám sice vlastní stránku, ale ta vaše je suuupeeer a mnohem lepší než ta moje. Pokud jste si ji prohlíželi, zjistíte, že je to hrůza. Jinak moje stránka je: prirodaavylety.estranky.cz
Díky a AHOJ!
Betty

Re: povolení pro zdroj

(Ivča + Jirka, 2. 1. 2013 23:22)

Ahoj,
naše stránky do referátu využij jako hlavní zdroj. Souhlasíme. Na tvoji stránku jsme koukli už minule. Máš u sebe hezké fotky, ale celkově tam toho moc nemáš. Začátky jsou ale vždy těžké. ;-)
Měj se,
I+J

email

(Violet Betty, 27. 12. 2012 15:00)

Můj email Vám dám až zareagujete

Prosba o svolení

(Vavriková, 18. 12. 2012 20:29)

Dobrý večer, dodělávám podklady na projekt, do kterého bych ráda vložila dvě fotky Kamenný vrch a Holý kopec u Kurdějova. Našla jsem vaše fotky na googlu, prosím Vás o svolení přetisknout je do projektu. Tvoříme výukovou pomůcku do prvouky. Děkuji za odpověď. Vavriková

Re: Prosba o svolení

(Ivča + Jirka, 21. 12. 2012 20:25)

Už jsme reagovali na uvedený e-mail a souhlas poslali. Je nám ctí, že naše fotky mohou posloužit i v prvouce. ;-)

Prosba o svolení

(Vavriková, 18. 12. 2012 20:31)

Zapomněla jsem napsat meilovou adresu: vavrikovamiroslava@seznam.cz

žádost o copyright

(Ivan Pelant, 22. 11. 2012 18:16)

Dobry den,

píšeme s kolegou doc. J. Valentou populární knížku o luminiscenci, mela by vyjit v nakladatelstvi Academia, snad v roce 2013 (I. Pelant, J. Valenta: Studené světlo. Luminiscence doma, v přírodě a v laboratoři). Jednu kapitolu věnujeme také bioluminiscenci a chtěl bych Vas timto pozadat o svolení přetisknout do knížky vaše foto larvy světlušky (P1400016) a o případné sdělení vašich podmínek, které se k tomuto udělení mohou vázat.

Předem děkuji. Vase fotky jsou skvělé.

S pozdravem
Ivan Pelant

Re: žádost o copyright

(Ivča + Jirka, 23. 11. 2012 16:00)

Dobrý den,
souhlas jsme poslali přímo na Vaši e-mailovou adresu na FZÚ. Kdyby nedorazil, ozvěte se, nebo zanechte e-mailovou adresu, kam máme souhlas zaslat. Jsme rádi, že se Vám naše fotky zalíbily.
Přejeme hodně úspěchů ve Vaší vědecké činnosti,
Ivča a Jirka

Prosba

(Radek Němeček, 2. 11. 2012 14:04)

Dobrý den,

rádi bychom Vás poprosili jestli byste na Vašich stránkách http://www.ivcajirka.estranky.cz/fotoalbum/2011-krkonose/ze-spindlu-dolem-bileho-labe-na-lucni-boudu-a-zpet-pres-kozi-hrbety/
neumístili pod aktivním slovem Krkonoše odkaz na stránky turisticko informačního portálu www.region-krkonose který provozujeme. Podpořte rozvoj cestovního ruchu v našem regionu. Pokud budete preferovat banner, rádi Vám jej zašleme.

Děkuji Vám za Vaši vstřícnost a přeji hezký den

Radomír Němeček

Re: Prosba

(Ivča + Jirka, 4. 11. 2012 12:14)

Dobrý den,
odkazů jinam na našich stránkách moc nenajdete. Dáváme je jen v případě, když chceme něco doporučit jiným na základě naší osobní zkušenosti. V horní liště pak máme ještě „Oblíbené odkazy“ na stránky stejných nadšenců, jako jsme my.
Dívali jsme se na Vaše stránky, ale je zjevné, že ač se navenek tváří jako regionální informační portál o některých našich oblastech, zejména horách, jedná se o stránky obchodní společnosti poskytující služby za účelem zisku. V současné době nemáme zájem na našich stránkách umísťovat reklamu formou odkazů nebo bannerů.
Doufáme, že naše reakce Vás neodradí od dalších návštěv našich „fotovýletů“. ;-)
Ivča + Jirka

potěšení na mé straně

(Luboš z Opavy, 22. 10. 2012 16:30)

Bylo mi potěšením projít alespoň kousek Vašich moc hezkých stránek. Můj hluboký obdiv. Chodím po naší republice pěšky už pár let (asi čtyřicet) a pořád mě baví poznávat. Vím, že není šance projít všechna hezká místa, tak alespoň obrázky.Díky za ně, jsou super. Obdivuji také přesné pojmenování organismů a malé info o nich. Skvělé. Chválím a vím proč, neb jsem "od fochu".
Určitě se nechám Vašimi stránkami inspirovat.
Hezký den. Luboš z Opavy

Re: potěšení na mé straně

(Ivča + Jirka, 23. 10. 2012 2:32)

Pochvala někým „od fochu“ nás amatéry vždy potěší, díky. Už jsme zde kdysi psali, že určování a pojmenování každého živočicha a rostliny nás učí a posouvá vpřed. Člověk má tak dnes mnohem lepší znalosti než před pár lety. Budeme se těšit někdy v budoucnu…;-)

vaše stránky

(Marek, 8. 9. 2012 21:48)

dlouho jsem neviděl tak dobře udělané stránky. krásné výlety s určením všeho co lze u nás najít. dobré fotky a spousta informací. ještě jsem všechno neprošel, ale vrátím se. nikde jsem nenašel výlet směr orlické hory, nejblíž bylo broumovsko. doporučuji obě orlice, pevnostní opevnění dostupné z turistických cest(zaječiny, hanička, komáří vrch.....), ....
přeji aby vám cestování vydrželo a máte stránky opravdu hezké
marek brandejs

Re: vaše stránky

(Ivča + Jirka, 9. 9. 2012 18:53)

Ahoj Marku,
kombinace tvého jména a příjmení je nám nějak povědomá. Nemáš náhodou fotogalerie na „nahuby.sk“, kde je hodně nočních motýlů? Možná se ale jedná o náhodu… ;-)
Díky za pochvalu našich stránek. Že jsi vše neprošel, se ani moc nedivíme. Už zde máme přes 17 tis. snímků v cca 300 fotogaleriích. V Orlických horách jsme byli už před mnoha lety, takže tady je nenajdeš. Máme je také v plánu a určitě na ně časem dojde. Každopádně díky za tip a zase někdy příště.
I+J

Děkuji za kontakt

(Vašek, 16. 8. 2012 10:41)

Velmi zdravím,

a děkuji panu Němečkovi za tento krásný odkaz. Ještě jsem tu možnost pořádně vše prostudovat ale prvních pár okamžiků strávených na Vašich stránkách mě naplňuje pocitem blaženosti nad naší krajinou a místy které znám většinou jen letmo (ze sedla bicyklu).
Přeji nekonečné nadšení a těším se na setkání, ať už v přírodě ve stínu vzrostlého javoru nebo u nás v servisu Ros.

Vašek Zeman
Váš garážník:)

Re: Děkuji za kontakt

(Ivča + Jirka, 16. 8. 2012 23:23)

Zdravíme na Poříčí,

máme radost, že se u nás na stránkách líbí. Občas není špatné se vypravit ze sedla bicyklu zpátky na zem. Člověk se pak může lépe kochat a vychutnat krajinu i přírodu.

Tak se třeba zase potkáme dříve, než by si člověk myslel… :-D

Ivča + Jirka (+ Jettík)

Neopakovatelná noční prohlídka

(Hrubý Jaroslav, 13. 8. 2012 9:52)


Příznivci Linhartovského zámku pod záštitou Města Město Albrechtice vás zvou na noční prohlídku zámku a zámeckého sklepení se závěrečným ohňostrojem.Linhartovský zámeček prozáří při noční prohlídce přes 4 tisíce svíček. Ty pak vytvoří neopakovatelnou atmosféru srpnové noci s Vše je připraveno na sobotu 25. srpna 2012 od 21 hodin. Pro návštěvníky bude otevřen vinný sklep U NETOPÝRA v přilehlém parku. Vstupné 20 Kč pro děti a 40 Kč pro dospělé

Srdečně Vás všechny zve kastelán zámku v Linhartovech Hrubý. J.Omlouvám se za nevyžádaný mail děkuji.

Vymena odkazu

(Honza a Jitka, 26. 7. 2012 12:41)

Ahoj, budujeme podobny web na adrese cestovani.g6.cz a radi bychom s Vami vymenily odkazy. Co vy na to? P.S.: Jsme take z Brna :-)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »