Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravíme návštěvníky našich stránek. Budeme rádi, pokud zde zanecháte "svoji stopu", tj. vyjádříte se k našim stránkám, uvedete, co se Vám zde líbí, co se Vám nelíbí, o co byste naše stránky obohatili Vy, upozorníte na nepřesnosti v textu, chyby v určení rostlin nebo živočichů apod. Uvítáme i Vaše doporučení, kam se stojí za to podívat. Pokud rádi vyrážíte do přírody a touláte se (ať už po svých nebo na kole), zanechejte odkaz k Vám. Rádi k Vám nakoukneme. Tím, že nám zde zanecháte nějakou zprávu či vzkaz, dáváte nám i signál, že tyto stránky mají nějaký smysl. Svoji zprávu tu zanechejte formou komentáře (viz. formulář dole).                     Ivča a Jirka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE: nabídka hotelu

(Ivča + Jirka, 26. 4. 2010 22:31)

Dobrý den, Vaši zprávu "nabídka hotelu" mažeme z naší knihy návštěv, protože ji považujeme za komerční záležitost.
I+J

RE: koment

(Ivča + Jirka, 6. 4. 2010 23:07)

Děkujeme za blahopřání. Hrady a zříceniny máme moc rádi, ale není to vyloženě naše parketa. Pokud ale někde na ně narazíme při našich toulkách, určitě nemůžeme vynechat. :-) Třeba alespoň posloužíme jako inspirátoři, jak se podělit s ostatními a nefotit jen do „šuplíku“ pro sebe. :-) Tak zase někdy příště, určitě se zde nějaký ten další hrad (či zřícenina) objeví.
I+J

koment

(Josef Večerka, 6. 4. 2010 22:16)

To je paráda. Pár let fotím hrady a zříceniny,ale zatím jsem se neodhodlal to tak krásně zužitkovat. Blahopřeji. Joška

RE: putování

(Ivča + Jirka, 5. 4. 2010 21:29)

Ahoj Markéto, Brno zdraví Hradiště. Jestli Ti naše stránky berou dech v pozitivním slova smyslu, tak nás to samozřejmě těší. :-) A pokud jsme Ti ještě k tomu dokázali udělat radost, tak co více si přát. :-) Je to asi to nejlepší ocenění naší snahy. Je prima, jestli Ti některé informace na našich stránkách přijdou vhod. Přejeme spoustu krásných zážitků Tobě, všem nejbližším i kamarádům na Vašich toulkách.
I+J

putování

(makina, 5. 4. 2010 19:48)

Ahoj, dostala jsem se na Vaše stránky zcela náhodou, když jsem plánovala cyklovýlet Znojmo - Moravský Krumlov - Mohelnice - Dolní Kounice - Uherské Hradiště. Jsem z Uherského Hradiště, je mi skoro čtyřicet a se svými dětmi a kamarády putujeme po celé ČR. Myslela jsem si, že je naše příprava na výlety dostatečná, ale co vidím na těchto stránkách mi bere dech. Děkuji, ráda a určitě i často Vaše stránky navštívím a použiji Vaše poznatky i pro nás. Udělali jste mi obrovskou radost. Hodně štěstí, Markéta

RE: Jeden inspirativní odkaz

(Ivča + Jirka, 13. 3. 2010 1:31)

Jirko, odkaz známe z dřívějška, ale je to určitě dobrý tip a vřele se připojujeme k doporučení.

Jeden inspirativní odkaz

(Jirka, 12. 3. 2010 13:17)

Pro Ivču a Jirku a pro všechny ostatní, které zajímá ochrana živé přírody v ČR a chtějí vědět, co kde hledat :-)
http://www.cittadella.cz/europarc/index.php?p=index&site=default_cz

RE: Přátelé, děkujeme!

(Ivča + Jirka, 8. 3. 2010 0:39)

Moc, moc děkujeme… :-) Hezky se takové řádky čtou. Taková zpětná vazba je tou nejlepší motivací pro další pokračování našeho snažení. Budeme se těšit, že k nám v budoucnu zase nakouknete a něco inspirujícího u nás objevíte. Mějte se hezky.

Přátelé, děkujeme!

(Václav, 7. 3. 2010 22:04)

Něco tak krásně udělaného s opravdovou láskou a citem k přírodě, daného nezištně k dispozici pro potěšení i poučení jiným lidem, se jen tak nevidí. Děkujeme Vám s celou rodinou za jedinečnou inspiraci pro naše rodinné výlety. Znovu jsme si nad Vašimi galeriemi uvědomili, jak je u nás Doma krásně. Přejeme stálé zdraví a hlavně, ať Vám to chodí ještě dlouhá léta!

RE: Pochvala

(Ivča + Jirka, 7. 3. 2010 0:36)

Karle, děkujeme za poklonu :-) Nahlédli jsme a nenudili jsme se. Čedičovou Spící pannu (PP Provodínské kameny) jsme neznali, dobrý tip, díky. Zaujal nás ale i chřástal, skorec nebo i dudek, které jsme doposud na vlastní oči asi neviděli, ale samozřejmě i orchideje Českolipska. Rádi zase v budoucnu nakoukneme. Tak zase někdy. :-)

Pochvala

(Karel Filip, 6. 3. 2010 13:35)

Dobrý den
Vážím si všech lidí, co jsou zapáleni do přírody. Vaše stránky jsou velmi pěkné. Shodou okolností jsem dělal také Liblice, ale ve formě videoklipu. Nebude li Vás to nudit, podívejte se na následující adresu:
http://cs.netlog.com/filipovaeva/video
Přeji mnoho štěstí při toulkách přírodou a držte se. KarelFilip@email.cz

Re: prstnatec májový

(Ivča + Jirka, 5. 3. 2010 22:36)

Aha, dík za upozornění. Každopádně to chceme letos zkusit. Třeba budeme mít více štěstí. Ale my nepohrdneme ani rosničkami. :-)

Prstnatec májový

(Jirka, 5. 3. 2010 11:43)

Ahoj,
prstnatec májový jsem u Aušperského potoka už několikrát fotil, ale roste ho tam čím dál míň. Loni (9.5.2009) už tam byly jen dva kvetoucí exempláře. Jako slušná náplast na zklamání mi posloužily rosničky. Byly jich tam desítky. :-)
Hodně štěstí na úlovky a dobré světlo v nové sezóně Vám přeje
Jirka z Brna

RE: Nejlepší webovky

(Ivča + Jirka, 13. 2. 2010 23:57)

To se ta chvála na nás letos tady nasypala, jako ta sněhová nadílka venku. :-) A jestli sem chodíte už rok, a máte to i v úmyslu do budoucna, tak lepší vysvědčení si nelze ani přát a dalších slov už ani není třeba. :-) Je asi pravda, že moc lidí nemá webovky v našem stylu. Většinou se někdo zaměří buď na turistiku, nebo naopak jen na přírodu, často jen na momentky z přírody. Nám šlo o to ukázat způsob našeho vnímání takového výletu, a že pokud se člověk dostatečně kouká, vždy objeví něco zajímavého, co třeba i jindy míjí bez povšimnutí. A jak píšeme v úvodu našich stránkách, jestli budeme někoho dále inspirovat, je to paráda.

Nejlepší webovky

(Šimon a Šárka, 13. 2. 2010 16:29)

Naprosto souhlasíme s Markem, že se jedná o nejlepší stránky, které známe, zaměřené na turistiku i přírodu. Chodíme sem docela pravidelně už asi rok, a pokud vydržíte, budeme chodit dál. Dle našeho názoru jste skloubili turistiku s přírodou i historií naprosto skvěle, což se ještě nikomu nepovedlo, nebo jsme alespoň nic lepšího neobjevili, a to jsme slušní surfaři. :-) Je vidět, že máte neskutečný přehled, a k tomu ještě skromnost... :-)) Skvělý nápad, parádní fotky a výborné komentáře, díky Vám za to.
Š+Š

RE: Rozcestníky

(Ivča + Jirka, 13. 2. 2010 0:21)

Ahoj Marku, že označuješ naše stránky za jedny z nejlepších webů zaměřených na cestování a poznávání přírody, nás samozřejmě těší, jak jinak… :-) Kéž by to byla pravda. :-) Pokud u nás čerpáš nové poznatky, jsme tomu skutečně rádi.
Ten, kdo dělá podobné stránky jako my, moc dobře ví, kolik času něco takového vezme. A samozřejmě ohlasy v knize návštěv, nebo přímo u jednotlivých fotogalerií, jsou pro nás pádným argumentem, že to má smysl.
Máš pravdu, turistických rozcestníků máme nafocených spoustu, stačilo by zabrousit do našeho archivu. V našich fotogaleriích se z nich objeví jen něco málo. O zmiňovaném projektu víme. Víme i o řadě dalších projektů zaměřených např. na rostlinnou nebo živočišnou říši, kam bychom měli asi také čím přispět. Je to ale všechno o čase a poslední dobou stěží stíháme zpracovávat naše fotogalerie, jsme stále v nějakém skluzu. :-) Pokud nám to čas v budoucnu umožní, určitě se rádi připojíme. :-)

Rozcestníky

(Marek, 12. 2. 2010 20:27)

Asi bych se opakoval, kdybych zde začal popisovat, jaký dojem na mě dělají tyto nesmírně zajímavé stránky. Není pochyb o tom, že se jedná o jedny z nejlepších webů zaměřených na cestování a poznávání přírody. Obdivuji znalosti flóry a fauny a jsem rád, že díky vám často získávám nové poznatky.
Všiml jsem si však, že kromě „kytiček“ a broučků nenecháváte bez povšimnutí ani turistické rozcestníky. V jiné diskusi (http://www.weblight.cz/book/?id=534) jsme objevil Jirkův jakýsi náznak obdivu nad pokusem tvorby databáze rozcestníků v okolí Brna. Tak mě napadá, víte už o projektu http://intermedia.cz/mapy/ ?
Určitě byste měli čím přispět ;-)

RE: Vydržte

(Ivča + Jirka, 11. 2. 2010 0:06)

Zdravíme protivínský trempink, my vydržíme, neboj. :-) Mrkli jsme také na stránky a pár věcí nás zaujalo, určitě webovky ještě pořádně prozkoumáme. My když slyšíme Protivín, tak mimo piva "vidíme" Blanici, PP Zelendárky (obojživelníci, orchideje...), PP Myšenecké slunce (turmalínové shluky)... Před pár lety jsme strávili několik dní na Písecku a něco utkvělo. :-) Tak zase někdy příště. I+J

Vydržte

(Bogi, 10. 2. 2010 19:28)

Pěkné stránky a hlavně fotky!
www.bogi.unas.cz
ahoj a vydržte Bogi

RE: Klobouk dolů

(Ivča + Jirka, 9. 2. 2010 1:20)

Ahoj Honzo, díky za pochvalu. 9 skal dobře známe a Vysočinu máme také rádi. Je ale pravdou, že poslední 2 roky jsme ji trochu zanedbávali. Letos (vlastně za chvíli, pokud aspoň trocu sleze sníh) chceme vyrazit v březnu na bledule (Ransko), dokonce i zvažujeme jestli letos na pár dní na Vysočině, ale až se oteplí, nezakotvíme… Těch plánů je více, takže uvidíme.
Text ohledně Augšpurského potoka určitě použít můžeš a za odkaz na naše webovky budeme rádi. Letos chceme toto údolí navštívit v době, až pokvetou orchideje (hlavně nám jde o prstnatec májový). Je to ale vabank, jestli zachytíme ideální dobu květu.
Každopádně je to dobrá náhoda, že jsi trefil na naše stránky, přitom to máme k sobě vzdušnou čarou asi 5km. :-) Mrkli jsme i na Tvé stránky a rovněž chválíme. Kéž by se v každé obci našel obdobný nadšenec. To by byly zdroje informací. :-) Určitě se na Tvé stránky také v budoucnu vrátíme.
Měj se hezky, I+J


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »