Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravíme návštěvníky našich stránek. Budeme rádi, pokud zde zanecháte "svoji stopu", tj. vyjádříte se k našim stránkám, uvedete, co se Vám zde líbí, co se Vám nelíbí, o co byste naše stránky obohatili Vy, upozorníte na nepřesnosti v textu, chyby v určení rostlin nebo živočichů apod. Uvítáme i Vaše doporučení, kam se stojí za to podívat. Pokud rádi vyrážíte do přírody a touláte se (ať už po svých nebo na kole), zanechejte odkaz k Vám. Rádi k Vám nakoukneme. Tím, že nám zde zanecháte nějakou zprávu či vzkaz, dáváte nám i signál, že tyto stránky mají nějaký smysl. Svoji zprávu tu zanechejte formou komentáře (viz. formulář dole).                     Ivča a Jirka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Brno -Příbor

(Vena, 28. 2. 2009 12:47)

Na Váš WEB jsem narazil v návštěvní knize na webu od KRTKA.Jezdím na kole a chodím po Bezkydech(mám 70 let).Už jsem jel Příbor -Líšeň( 2006),kde bydlí dcera a za 2 dny zpět.S vnučkou chodím do Lesního lomu poblíž Klajdovky. Před 50 lety jsem chodil střílet na střelnici vedle Šobesu.Až prohlédnu Vaše fotky,tak se třeba ozvu.Mějte se.

RE:Pozdrav

(Ivča + Jirka, 26. 2. 2009 10:25)

Ahoj Davide,

díky za návštěvu a za pochvalu. My už se teď těšíme, až jaro zaklepe na dveře a vyrazíme fotit probouzející se přírodu. Příští týden se chceme podívat, jestli už začínají bledule. Tak zase někdy, měj se hezky,
I+J

RE:Diskuzní fórum

(Ivča + Jirka, 26. 2. 2009 10:20)

Ahoj,
už jsem se zaregistroval a nechal svoji malou stopu. Pokračování příště... :-D
J.

Pozdrav

(David, 26. 2. 2009 8:18)

Zdravím kolegy fotografy :-) Konečně jsem si taky našel chvilku, abych se trochu potoulal po vašich stránkách, moc se mi tu líbilo, z fotek čiší pohoda, jsou moc pěkný, jen tak dál. Mějte se fajn
David
www.sweb.cz/sedlonov.polom

Diskuzní fórum

(Didi, 25. 2. 2009 8:10)

Přeji hezký den, ráda bych Vás pozvala na své nově založené diskuzní fórum o cestování (nejen) po České republice. Fórum je dosud nezavedené, málo obsáhlé, nevychytané a hledá své první uživatele. Máte-li zájem podílet se na jeho chodu a rozvoji nebo jen občas přispět a sdělit své dojmy z cest, můžete se zaregistrovat na http://www.toulkypocechach.com/forum/index.php. S pozdravem, Didi

RE:Ahoj a děkuji

(Ivča a Jirka, 14. 2. 2009 23:49)

Ahoj Karle,
děkujeme za návštěvu našich stránek, kterou jsme opětovali a zanechali vzkaz u Tebe. Tak zase příště.
I+J

Ahoj a děkuji

(Karel, 14. 2. 2009 22:54)

Nějak mi došla inspirace a tak tady bloudím a hledám. A tady jsem našel, děkuji, Karel
www.parfotek.estranky.cz

RE: Vzpomínky

(Ivča a Jirka, 10. 2. 2009 22:54)

Také zdravíme a děkujeme za milé řádky. Samozřejmě je příjemné číst, že můžeme našimi stránkami někomu vyvolat vzpomínky, případně potěšit. A jestli dokonce přinášíme i nějaké poučení, tak to už je jen další bonus navíc. Můžeme slíbit, že budeme v dokumentování našich výprav pokračovat. Přejeme hodně zdraví a spousty našlapaných kilometrů, i když třeba jen v okolí Vašeho bydliště.
I+J

Vzpomínky

(milusefranta@gmail.com, 10. 2. 2009 12:35)

Ahoj Ivčo a Jirko,děkujeme za krásné stránky.Většinu tras Vašich výletů jsme kdysi prošli, ale nedívali jsme se vždycky dobře. Mnohé jsme neviděli.Dnes jsme už staří a musí nám stačit vycházky v okolí bydliště. Nad Vašemi stránkami už jen vzpomínáme, potěšíme se ale i poučíme. Děkujeme moc! Zdraví m + t.

RE: Líbí se mi tady

(Ivča a Jirka, 7. 2. 2009 1:01)

Děkujeme, samozřejmě nás to těší. My se v kytkách, broucích, motýlech... spíše jen orientujeme. Po nafocení přichází etapa určování a tím, jak už jsme někde níže uváděli, se učíme. Je pravda, že občas něco v paměti utkví. :-)
I+J

Líbí se mi tady

(Beda, 6. 2. 2009 15:50)

Ahoj, musím moc pochválit, už jsem tady byl několirát a budu v tom pokračovat. Fotek tu máte požehnaně, jsou moc hezké a také inspirující, takže už se těším, až bude trochu hezčí počasí a někam také vyrazím. Nechápu, jak se můžete vyznat v těch kytkách, v broucích, motýlech... To vážně obdivuji. Mějte se hezky a budu se těšit na další fotogalerie.
B.

Re: pozdrav z Toulek

(Ivča a Jirka, 17. 1. 2009 9:09)

Náhoda je to fakt dobrá. I relax nad fotkami je skvělý, ale v rámci pracovní doby nesmí převážit nad pracovní morálkou... :-))) Tak si ten poměr ukočíruj. :-))
Měj se,
I.+J.

Pozdrav z Toulek

(Didi, 16. 1. 2009 11:04)

Hezký den, tak to je úžasná náhoda, třeba jsme se tam opravdu někde potkali, ani o tom nevíme :-) Když jsem si prohlížela Vaše fotky z Jeseníků, všimla jsem se, že jich máte hodně velmi podobných. Je zvláštní, že určitý úhel je k focení určitého místa přímo stvořený... Skvěle se mi při prohlížení Vašich fotek v práci relaxuje :-))

RE: sqelé

(Ivča + Jirka, 8. 1. 2009 8:43)

Děkujeme za poklonu. Samozřejmě nás potěší, pokud naše stránky někomu přijdou skvělé. Je to ideální motivace do dalšího počínání tohoto druhu. Tak zase někdy… :-)
I+J

sqelé

(JJ. (eBotanika), 8. 1. 2009 2:02)

Nejprve mne web praštil designem, kdy jedny mé stránky mají stejnou šablonu (odkaz dávat nebudu, už jen téma jichž se týkají brrrr....). Tady je jasně vidět, jak mohou být krásné toulky naší vlastí. A dokonce bez starostí s nějakou organizací :) Jste vidno fajn lidičky.

Re: Houska a Kokořín

(Ivča + Jirka, 3. 1. 2009 20:22)

Ahoj Jirko,
vše nej v roce 2009 i Tobě. O hradu Houska jsem si přečetl i několik internetových diskuzí, kde lidé psali, co vše se jim tam přihodilo. Je to fakt zajímavé... Určitě se tam v budoucnu vrátíme.
Děkujeme za pochvalu, v kytičkách se opravdu někdy vyžíváme. Jižní Morava je krásná, ale která část naší země není... Stačí nazout boty a vyrazit. :-) I když dnes jsme byli v údolí Rokytné a mohlo být i o něco tepleji. Měj se hezky a určitě se naše stránky zase někdy podívej.
I+J

Houska a Kokořín

(Jirka, 3. 1. 2009 20:02)

Ahoj, kouknul jsem na vaše galerie a musím uznat, že v objevování a znalosti kytek jsou obdivuhodné. Housku a kokořín znám celkem dobře, bydlím nedaleko a s tou Houskou je to dost zajímavé, mně se tam taky stalo několik "zajímavých" věcí. A ta jižní Morava - netřeba komentovat. Přeju další úspěšné cesty, dobré světlo a hodně štěstí v r. 2009

RE: kytky, fotky...

(Ivča + Jirka, 31. 12. 2008 15:35)

Ahoj, to je teda záplava reakcí a dotazů... :-)), ale od toho kniha návštěv je. Máme samozřejmě radost, že se fotky líbí. Pochval není nikdy dost, takže ve chválení můžeš příště pokračovat. :-D
Teď postupně k dotazům. Fotky za podmínek, které uvádíš, si určitě můžete vzít. Budeme jedině rádi, že je uvidí i další návštěvníci Vašich stránek a třeba někomu rozšíří obzory. Kdyby byl s některými problém, dej vědět, většinu máme i v lepší kvalitě. Pokud sháníš i fotky některých konkrétních kytek, ozvi se. Určitě máme některé v archivu, které na stránkách ani nenajdeš. Ale naše zásoby nejsou bezbřehé. :-D
Pokud jde o dotaz, jak kytky objevujeme, tak je to jednoduché. Ivča má na objevování kytek neskutečný talent. Spíše nějaký další smysl nebo detektor rostlin. Tíhne k nim od mala, vystudovala fyziologii rostlin, ale jak to tak bývá, tak se tím neživí a má botaniku jako koníčka. Je v objevování kytek fakt neskutečná, já nějakou minu (a to nejsem až tak slepý), aniž bych to tušil a hned Ivču za zády slyším, jaký poklad jsem to přehlédl. Já je pak jen fotím. :-) V chráněných oblastech kytky fotíme pouze od cesty, např. na Šumavě, kterou zmiňuješ, jsme z cesty nesestoupili ani jednou. Je pravda, že se také snažíme vybírat turistické trasy málo frekventované. Např. při výpravě kolem Vydry jsme možná nejvíce zajímavých kytek objevili na žluté trase mezi Srním a Vydrou.
Jestli se někde jednou potkáme, tak Vám objevování kytek Ivča předvede v praxi. nebudete chápat... :-D.
Tak hezkého Silvestra,
J.

Kytky

(Jana, 31. 12. 2008 13:49)

Tak jsem si teď prohlídla Vaše stránky trošku víc do hloubky, a zjistila jsem že jste byli také na Vydře jako my. Ale rostlin jste našli daleko víc :-) jak je to možné, já jako botanik poloamatér koukám po kytkách kudy chodím a nenacházím tak pěkné (vzácné, chráněné,...)
Zajímalo by mě, kde je nacházíte, jestli pohledem ze stezky, nebo jinak (např. na Vydře se nesmí mimo cesty)
Melanitta

Fotky

(Jana, 31. 12. 2008 13:32)

Ještě dotaz, bylo by možné si od Vás nějaké fotky kytiček vypůjčit na naše stránky? Samozřejmě s uvedením autora a případně i odkazu na Vaše stránky.
Děkuji
Melanitta


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »