Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravíme návštěvníky našich stránek. Budeme rádi, pokud zde zanecháte "svoji stopu", tj. vyjádříte se k našim stránkám, uvedete, co se Vám zde líbí, co se Vám nelíbí, o co byste naše stránky obohatili Vy, upozorníte na nepřesnosti v textu, chyby v určení rostlin nebo živočichů apod. Uvítáme i Vaše doporučení, kam se stojí za to podívat. Pokud rádi vyrážíte do přírody a touláte se (ať už po svých nebo na kole), zanechejte odkaz k Vám. Rádi k Vám nakoukneme. Tím, že nám zde zanecháte nějakou zprávu či vzkaz, dáváte nám i signál, že tyto stránky mají nějaký smysl. Svoji zprávu tu zanechejte formou komentáře (viz. formulář dole).                     Ivča a Jirka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

9 křížů

(Jar.Synek, 2. 5. 2013 8:20)

Zaujal mě váš příspěvek,tato místa znám velmi dobře,jako školák jsem jezdil každé prázdniny do Domašova k babičce, no už to je cca 60 let
Díky za váše cestování které ve mě vyvolalo vzpomínání.
Jar.Synek

Re: 9 křížů

(Ivča + Jirka, 2. 5. 2013 18:57)

Děkujeme za zprávu. Moc nás těší, že naše fotogalerie mohou vyvolat i hezké vzpomínky někomu jinému. Na okolí Domašova se dá narazit i v našich dalších fotogaleriích. Třeba zase příště...
Ivča + Jirka

Pochvala

(Josef, 24. 4. 2013 19:31)

Zanechávám svoji stopu, líbí se mi všechno, kéž bych uměl takto vyrobit stránky. Jinak dobrý tip na pěknou tůru doporučuji, z Lomnice u Tišnova na Sýkoř k hájence po stopách Járy Cimrmana. Tůra začína v Lomnici na náměstí. Možná mě po cestě potkáte v lese, protože se živímé prací v lese.Zdravím a přeji hodně úspěchů. Josef.

Re: Pochvala

(Ivča + Jirka, 25. 4. 2013 21:37)

Díky za stopu. Až se nám nechce věřit, že se líbilo všechno, ;-)) ale každopádně děkujeme. O stezce Járy Cimrmana i jejich jednotlivých zastávkách (Plahočinách) víme, jen jsme si ji ještě nestačili projít. Určitě je to dobrý a inspirativní tip, který nesmí zapadnout. Asi bychom si to spojili se skalními útvary na Sýkoři, případně obešli západním směrem přes Veselský Chlum nebo si odskočili východněji ke sv. Stanislavovi... Z Lomnice jsme si to zatím prošli jen směrem na jih podél Besénku na Šerkovice, Lomničku a Květnici. Květnici a okolí také máme rádi, ale to je jiná kapitola.
I+J
PS: Práci v lese trochu závidíme. ;-)

Pozdrav

(Dagmar Zemanová, 7. 4. 2013 18:09)

Dobrý den, posílám pozdrav z Bořetic. Náhodně jsem narazila na vaše stránky a jako správného patriota mě moc potěšily. A to nejen zasvěcené povídání o Bořeticích, ale i o jiných místech v blízkém okolí. Čtení o dalších místech mě teprve čeká. Vaše stránky je ohromný nápad. Mám dceru na infocentru ve Velkých Pavlovicích, která s rodinou hodně cestuje po republice. Určitě ji o vašich stránkách řeknu. Přeji hodně radosti s cestování. Dagmar Zemanová

Re: Pozdrav

(Ivča + Jirka, 9. 4. 2013 0:12)

Brno zdraví Bořetice! Děkujeme za návštěvu i milé řádky. Takové pozdravy vždy potěší. Pokud dcera cestuje po republice, třeba u nás také něco „pro sebe“ objeví. Inspirace není nikdy dost, i když naše republika má krásné kouty snad všude. Stačí jen pořádně „koukat“. ;-)

Smekám!!!

(Kateřina, 24. 3. 2013 12:26)

Náhodou jsem narazila na vaše stránky a .... prostě nádhera. Bydlíme asi 40 km jižně od Brna a Znojemsko máme projeté hlavně na kole. Díky vašim stránkám si postupně alespoň trochu zaplňujeme obrovské mezery v určování rostlin a živočichů. Velké díky!!!!!
Mimochodem včera jsme podnikli pěší výlet na Mohelenskou hadcovou step. Vřele doporučujeme.

Re: Smekám!!!

(Ivča + Jirka, 24. 3. 2013 13:48)

Ahoj Kateřino,
děkujeme za smeknutí, snad nezpychneme. ;-) Jižně od Brna je hezký kraj a určitě i příjemné bydliště. Mohelenská hadcová step je skvělý tip. Dříve jsme tam byli několikrát. Naposledy na jaře v roce 2009 a fotogalerii u nás najdeš na: www.ivcajirka.estranky.cz/fotoalbum/2009-okoli-brna/mohelenska-step-a-templstejn/ Tehdy jsme to spojili i s Templštejnem. Největší zážitek spojený s Mohelenskou stepí máme asi někdy z roku 2005, kdy jsme slezli dolů k řece a přímo u turisticky značené cesty narazili na obrovskou užovku podplamatou. Měřila možná až k 1,5m a zřejmě byla čerstvě najezená, protože se jí moc nechtělo před námi utíkat. Nikdy v životě jsme se už s tak velkým exemplářem nesetkali.
I+J

Pozdrav sousedům

(Lea, 28. 2. 2013 20:08)

Tak Vás po delší době opět zdravím, přestavba se chýlí ke konci a my už konečně začali cestovat a vyrážet do hor. Kdybych věděla, co mě bude čekat, nenechala bych se naverbovat do představenstva.
"Povedlo" se mi při předělávání designu šílených sobů smazat odkaz na Vaše stránky, tak to dávám zase do pořádku.
Mějte se a přeji hodně šťastných fotovýletů.

Re: Pozdrav sousedům

(Ivča + Jirka, 1. 3. 2013 0:04)

Ahoj Leo, rekonstrukce je pakárna. ;-) Ale pak ten pocit... :-D, než to začne někdo ničit... :-(
Kam vyrážíte do hor? My už se těšíme na první posly jara. Možná se už tento víkend objeví.
K tobě jsme jukli a viděli, že kochači už tam opět jsou. ;-) Nový design je příjemný, určitě to nebyla cesta zpět.
Měj se a hezké jarní výlety. A kam to bude letos do tundry?
I+J

Re: Re: Pozdrav sousedům

(Lea, 1. 3. 2013 10:06)

Teď nikam, ale od Nového roku máme za sebou 3 výlety do hor /Javorníky a 2x Beskydy/, příští víkend Jeseníky.
K vidění jsou naše akce na picasa.
Na léto máme v plánu - jak jinak - Norsko na kolech, konkrétně http://www.kystriksveien.no/?lng=en
A doufám, že souhlasíte, že naše barva baráku je mnohem hezčí než Vaše :-)

Re: Re: Re: Pozdrav sousedům

(Ivča + Jirka, 2. 3. 2013 1:55)

Na Picasa koukneme. Norsko zní dobře, určitě budete spokojeni. A s barvou baráku máš pravdu, opravdu je naše mnohem hezčí než Vaše. ;-)

Pochvala

(Ludmila, 27. 2. 2013 15:07)

Náhodou jsem natrefila na vaše stránky a už více jak hodinu obdivuji nádherné fotečky z vašich cest. Máme s manželem stejného koníčka a určitě tady objevíme tip na nějaký náš další výlet. Všimla jsem si ,že jste byli už dvakrát na kroměřížsku , ale nikde tady nevidím fotečky z naší Podzámecké nebo Květné zahrady ,takže doporučuji ,pokud ještě někdy zavítáte tímto směrem ..... oba tyto skvosty jsou pro milovníky přírody jak dělané.
Zdraví vás a hodně pěkných výletů přeje Ludmila.

Re: Pochvala

(Ivča + Jirka, 28. 2. 2013 1:25)

Ahoj na Kroměřížsko,
asi dobrá náhoda, ale návštěvu Květné zahrady, Podzámecké zahrady s naučnou stezkou a rybníky a Přírodního parku Záhlinické rybníky s naučnou stezkou plánujeme na letošní rok. Pokud to vyjde, rádi bychom i do okolí Tovačova... Plánů je dost, tak ještě aby vyšla realizace. ;-) Každopádně děkujeme za tip. Snad si na oplátku nějaký tip najdete u nás. a za pochvalu děkujeme...
I+J

Ostroretky

(Luděk Řezáč, 18. 2. 2013 13:21)

Máte krášně udělané stránky. Teď v zimě radost pohledět. Často navštěvujete místa mému srdci blízké. Jako milovníku přírody mi dělá radost i vaše znalost jednotlivých druhů. Ve Svratce nad Vírem jste ale viděli ostroretky stěhovavé (na fotce).
Rybář Luděk

Re: Ostroretky

(Ivča + Jirka, 18. 2. 2013 22:57)

Ahoj Luďku,
děkujeme za pochvalu i určení ostroretek. Načervenalé ploutve nás mohly trknout. ;-) Hned to u fotky opravíme. Pokud jsme se trefili do vkusu, tak se snad tady ještě potkáme.
I+J

Super

(Miroslav Palfi, 25. 1. 2013 9:02)

Zdravím Vás.
Náhodou jsem narazil na Vaše stránky a musím smeknout. Nejenom nad Vaším cestovatelským záběrem, ale i nad krásnými fotkami. Asi nemáte zájem o vzájemnou propagaci, ale zeptání se je zadarmo. Adresa mých stránek je www.palfi.cz. Můžete tam najít i tipy na zajímavá místa, která jste v západních Čechách v roce 2009 minuli. :-)
S pozdravem M. Palfi

Re: Super

(Ivča + Jirka, 26. 1. 2013 1:39)

Ahoj Mirku,
díky za pochvalu. Na tvé stránky věnované Jáchymovu a okolí jsme koukli. Určitě v tom pokračuj. Doporučujeme ti rozšířit i fotogalerie a propojit je s jednotlivými texty. Určitě by byly přínosem i mapky k turistickým trasám, a nebo alespoň odkaz na mapy.cz či jinam... Ono se to ale dobře radí... :-D Každopádně se na tvé stránky určitě vrátíme. Se vzájemným odkazem souhlasíme a přidáme tě do „Oblíbených“. ;-)
Měj se,
Ivča a Jirka

PS: Jáchymov jsme naposledy navštívili už před x lety. Utkvěl nám kostel, radnice, lázně, mincovna a návštěva dolu. Detaily si ale už moc nepamatujeme. Určitě se v budoucnu do těchto míst rádi vrátíme a dáme i na tvé tipy.

Vaše stránka

(Violet Betty, 27. 12. 2012 14:59)

Ahojte, mám stránku prirodaavylety a musim uznat, že ta vaše je možná i lepší. No nic se nedá dělat. Když tak mi prosím napište na email který Vám ráda dám vědět.Potřebuji vaší pomoc. Díky

Re: Vaše stránka

(Ivča + Jirka, 27. 12. 2012 15:58)

Ahoj a dík za pochvalu, když zanecháš mailovou adresu, ozveme se.
I+J


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »